Hoppa till innehållet

Nya produktinriktade team på vår Kundservice!

2014-10-01

Vi vill informera om att vi har omorganiserat vår Kundservice vilket innebär att vi numera arbetar i olika team. Teamen kommer att ha olika inriktning med fokus på en begränsad del av vårt breda sortimentsutbud.
Vi gör detta för att våra kunder skall få en ännu bättre service, då medlemmarna i respektive team mestadels hanterar förfrågningar och order gällande produkter och tjänster inom ett visst område av vårt sortiment. Detta gör att varje team får en ännu bättre överblick över sortiment, offerter och order och leveranser inom sitt produktområde.
I respektive team finns även ett tätt samarbete med våra grafiker, som även dom numera är en del av dessa team. Våra säljare arbetar vidare med fokus på de produktområden som dom tidigare har arbetat med, så där sker det inte någon förändring.


De team som vi numera använder oss av är:

Stämplar:                                                   

Ingegerd Gunnarsson

ingegerd.gunnarsson@unigraphics.se

033-15 11 26

Ing-Marie West

ingmarie.west@unigraphics.se

033-15 11 17

Carina Olofsson

carina.olofsson@unigraphics.se

033-151155     

            

Flaggor och Profilprodukter:             

Lars Hjalmarsson

lars.hjalmarsson@unigraphics.se

033-15 11 22

Katarina Gustafsson

Katarina.gustafsson@unigraphics.se

033-15 11 13

 

Trycksaker och Skyltar                          

Mariola Edvardsson

Mariola.edvardsson@unigraphics.se

033-15 11 10

Joakim Bergfoth

Joakim.bergfoth@unigraphics.se

033-15 11 02

 

Gravering                                                   

Per-Anders Johansson

graveringen@unigraphics.se

033-15 11 38

070-7199983

 

Komponenter, Utländska kunder och WEB-support:                                  

Carina Olofsson

carina.olofsson@unigraphics.se, websupport@unigraphics.se

033- 15 11 55

 

Samtliga medarbetare inom kundservice nås som vanligt via telefon 033-15 11 11, eller via respektive direktnummer.

Mailadressen är order@unigraphics.se

 

Produkten har lagts i kundvagnen